Ogólnokrajowy Spis Abonentów

DrukujEXPORTUJ PDF

Ogólnokrajowy Spis Abonentów (OSA) to wydawany przez Orange Spis Abonentów indywidualnych oraz biznesowych, wszystkich operatorów telekomunikacyjnych (zarówno stacjonarnych jak i komórkowych). W Ogólnokrajowym Spisie Abonentów publikowane są dane abonentów indywidualnych, którzy złożyli stosowne oświadczenie o zgodzie na udostępnianie danych. W przypadku usług stacjonarnych, w chwili podpisania umowy, możesz złożyć formularz oświadczenia woli o zgodzie lub braku zgody na prezentowanie Twoich danych.

Orange jako firma przyjazna środowisku, która promuje ekologię, wyda w 2014 r. spis wyłącznie w postaci płyty CD, która będzie zawierać dane ze stref numeracyjnych podanych poniżej:

Biała Podlaska

Legnica

Toruń

Bielsko-Biała

Lublin

Wałbrzych

Bydgoszcz

Łódź

Włocławek

Chełm

Nowy Sącz

Wrocław

Częstochowa

Olsztyn

Zamość

Elbląg

Opole

Gdańsk

Piotrków Trybunalski

Jelenia Góra

Sieradz

Katowice

Skierniewice

Kielce

Słupsk

Kraków

Tarnów

Spisy będą dostępne w salonach Orange od 15 października 2014.

Jednocześnie informujemy, że Orange zakończyła cykl wydawniczy Ogólnokrajowego Spisu Abonentów 2013. Obecnie w salonach sprzedaży Orange dostępny jest spis w postaci jednej płyty CD obejmującej następujące strefy numeracyjne:

Białystok

Płock

Ciechanów

Poznań

Gorzów Wkpl.

Przemyśl

Kalisz

Radom

Konin

Rzeszów

Koszalin

Siedlce

Krosno

Suwałki

Leszno

Szczecin

Łomża

Tarnobrzeg

Ostrołęka

Warszawa

Piła

Zielona Góra

Spisy są bezpłatne zarówno dla abonentów Orange, jak i dla abonentów pozostałych operatorów oraz dla użytkowników publicznych aparatów samoinkasujących. Każdy użytkownik telefonicznej sieci publicznej uprawniony jest do otrzymania po jednym egzemplarzu wybranych przez siebie spisów na płycie CD.

W salonach sprzedaży Orange istnieje możliwość bezpłatnego udostępnienia OSA do wglądu/wykorzystania na życzenie klienta.

Zawsze możesz sprawdzić w trakcie trwania umowy z Orange status danych dzwoniąc pod numer 801505505 lub osobiście w salonie sprzedaży Orange.

Jeśli chcesz złożyć nowe oświadczenie prześlij je na adres korespondencyjny Orange lub pozostaw w salonie Orange.

Dane abonentów indywidualnych, a także firm lub instytucji możesz także sprawdzić dzwoniąc na numer Ogólnokrajowego Biura Numerów 118 913.

Dokumenty do pobrania: Oświadczenie woli abonenta

Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?