Orange Hot Spot

DrukujEXPORTUJ PDF

Klienci usług: Neostrada, dostęp do Internetu i Neofon, Neostrada z telewizją oraz Internet z telewizją i telefonią internetową otrzymują bezpłatny nielimitowany dostęp do usługi Orange Hotspot.
Orange Hotspot to szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu w technologii WLAN.
Technologia ta umożliwia osiągnięcie szybkości transmisji danych do poziomu 11 Mbit/s.
Do skorzystania z usługi wystarczy urządzenie łączące się z Internetem za pomocą WiFi w standardzie 801.11 b. Każdy z Klientów uprawnionych do skorzystania z oferty będzie mógł korzystać z Internetu za pośrednictwem tzw.”hotspotów”.
W ciągu doby Klient może pobrać i aktywować dwanaście kodów. (jeden kod dostępu umożliwia dostęp przez 120 minut od momentu jego aktywacji).

Hotspoty Orange znajdziesz w całej Polsce. Najczęściej są to miejsca o charakterze publicznym: centra biznesowe, hotele, restauracje, lotniska oraz salony Orange. Pełna lista hotspotów znajduje się tutaj

  • bezpłatny dostęp do Orange Hotspot nawet przez 24 godziny dziennie,
  • Możesz otrzymać bezpłatnie aż 12 kodów uprawniających do 2 godzinnego dostępu do Internetu dziennie -w sumie 24 godziny dziennie (dla porównania 2 godzinny dostęp do Orange Hotspot kosztuje 9 zł + VAT (koszt zakupu kodu poprzez SMS))
  • korzystasz z bezprzewodowego Internetu z dowolnego urządzenia obsługującego WiFi i nie troszczysz się o ilość przesyłanych czy odbieranych danych.
Czy informacje zawarte w artykule okazały się wystarczające?
wirtualny doradcazdalny dostęp