14 filmów na Walentynki

2013-02-13 17:45:00.0|orange.pl

"Nie kłam kochanie" to nasza rodzima produkcja. W rolach głównych świetni aktorzy, uwielbiany przez wszystkich Piotr Adamczyk i jedna z najpiękniejszych polskich aktorek Marta Żmuda Trzebiatowska!

Film opowiada historię Maricna (Piotr Adamczyk), faceta, który ma każda dziewczynę niemal na zawołanie. Jest przystojny, bogaty, ale jego związki nie trwają długo, ponieważ ma jedną okropną wadę - kłamie! Kiedy nagle okazuje się, że popadł w tarapaty finansowe, musi znaleźć sposób aby się odbić od dna. Byłe dziewczyny nie chcą go znać, więc nie może liczyć na ich pomoc. Za to bogata ciotka z Anglii (Beta Tyszkiewicz) może zostawić mu spory spadek. Ale jest jeden warunek aby go otrzymać, Marcin musi się ożenić...

I tu zaczynają się poszukiwania kogoś, kto zgodzi się zostać jego żoną. Kiedy w końcu znajduje odpowiednią dziewczynę - delikatną i wrażliwą Anię (Marta Żmuda Trzebiatowska), wygraną ma niemal w garści. Czy jednak Anna wytrzyma z Marcinem? A może Marcin pod jej wpływem przestanie oszukiwać? 

średnia ocen: 3/5
komentarze:1artykuł przegląda:1 osób
 • ~gość

  (15.02.2013, 15:32)

  Listy do Juli jeden z piękniejszych filmów jaki widziałam

  0odpowiedzi

  repertuar kin

  Wybierasz się do kina? Sprawdź gdzie i kiedy.

  • Wpisz poprawnie nazwę miasta
  • Wybierz film z listy