"Warsaw by Night" - Gąsiorowska na planie

2015-02-05 14:41:00.0|orange.pl| Bernadetta Ebinger, Kamil Goch, Jean Prisset

liczba wyświetleń: 26948

Jesienią 2013 r. powstawały zdjęcia do nowego filmu Natalii Korynckiej-Gruz, która do tej pory kojarzona była przede wszystkim za sprawą cieszących się ogromną popularnością seriali, takich jak: "M jak miłość", czy "Barwy szczęścia". Po dłużej nieobecności w świecie filmu powraca z obrazem "Warsaw by Night", którego akcja rozgrywa się w stolicy.

"Warsaw by Night" to historia czterech kobiet, których ścieżki, los przypadkowo splata ze sobą. Chociaż są w różnym wieku, dzielą ten sam problem - w wielkim mieście, gdzie pozornie tłum ludzi przewija się przez ulice, a każda z nich ma jakichś bliskich, tak naprawdę, w głębi serca, niezależnie od wieku, każda z pań przeżywa chwile samotności.

W naszym materiale wideo z planu zdjęciowego wykorzystano oryginalną muzykę, która towarzyszy filmowi. Jej autorem jest kompozytor Aleksander Gruz.

W obsadzie filmu znaleźli się: Stanisława Celińska, Iza Kuna, Roma Gąsiorowska, Marta Mazurek, Agata Kulesza, Joanna Kulig, Marian Dziędziel, Leszek Lichota, Piotr Głowacki, Łukasz Simlat, Jacek Rozenek, Kazimierz Kaczor i Józef Pawłowski. Autorem scenariusza do "Warsaw by Night" jest Marek Modzelewski.

"Warsaw by Night" w kinach od 6 lutego 2015.

zobacz zwiastun filmu "Warsaw by Night"

średnia ocen: 3/5
komentarze:1artykuł przegląda:1 osób
  • ~gość

    (02.01.2015, 13:51)

    Uwielbiam Gąsiorowską, bardzo piękna i zdolna aktorka :)

    0odpowiedzi