Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,,

 •  

  natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (21.04.2012, 10:27)

  Dzisiaj od 1 w nocy do 10.14 dostałam 43 sms-y o wyżej podanej treści. Co prawda mam tylko 19 gr na koncie, ale od dawna nie korzystam z gier, czy internetu. Czy ktoś z was miał już podobny problem? Jak poradzić sobie z natrętnymi sms-ami? (oprócz doładowania konta, bo to już wiem).
  I powiedzcie mi jak usunąć reklamy z aplikacji pobranych z androida?   

  odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (21.04.2012, 10:54)

  Z nr smsa 602212 otrzymuje co jakis czas link, nie wiem czy platny?! Srodki znikaja w krotkim czasie po zaladowaniu komorki, co to jest?!...

 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (21.04.2012, 11:12)

  sam sobie odpowiedziałaś na pytanie. Telefon łączy się z internetem. Wyłączy to i po problemie. Pewnie te reklamy łączą się z netem. reklam nie wyłączysz no chyba że odinstalujesz program. Dużo aplikacji zwłaszcza darmowych ma sporo reklam

 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (21.04.2012, 11:51)

  no tak, ale ja nie używam tego telefonu, a wiadomości nadal przychodzą, czasami 3 minutę. ostatnio dostałam ponad 200 sms-ów w ciągu dwóch dni (tel leżał nieużywany na biurku)

 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (22.04.2012, 19:27)

  To jest telefon z androidem i on ma to do siebie że jeśli masz włączoną transmisję danych w telefonie to nawet jak leży sobie na biurku to może się łączyć z netem. I dlatego też masz cały  czas te smsy. Zmień w ustawieniach ustawienia i wyłącz transmisję danych i po problemie. 

 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (20.11.2012, 19:16)


 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (23.01.2013, 20:55)

  Bzdura to nie wina androida tylko orange , jakoś w innych sieciach tego problemu nie ma . Dostałem przez noc 400 smsów że wczoraj musiałem wyłaczyć go  a rano miałem telefon ważny .
  Ja już mam dośc orange. MB mi znikaja z konta, po załadowaniu w ciągu 10 minut transfer nagle znika ,na koncie w sieci nie widac nic co za co . Internet chodzi jak w latach 90 albo jak w Mozambiku (byłem to wiem)  zasięg marny wieczne problemy z siecią , zasięgiem ,prędkośc sieci tragiczna jakis absurd . A wszelkie moje reklamacje sa nawet po 3 miesiącach rozpatrywane ze zdaniem . My problemu nie widzimy to po pana stronie .Jasne wsztystko se sam zrobiłem . Idiotów z ludzi robicie
  Jade do brata do Francji na ferie i osobiście sie przejde do Orange tam, a pod wieżą Eifla i pod siedziba Orange we Francji  będe stał z transparentem Orange is bulshit to będzie moja zemsta na was , czuje się oszukany i potraktowany jak pies przez orange. Ciekawe co zrobicie, przy odrobinie szczęcia może nawet orange we Francji przejedzie sie po was i tego wam życze ale filmik bądźcie pewni że trafi do sieci.


  Nie chce już od was nic , i w tej chwili wyrzucam kartę waszych marnych usług.Nie odpisujcie nie odpowiadajcie w bani was mam.
  Ps.Do administracji zrobiony screenshot jakby któremus przyszło do głowy wyciszać sprawe, albo sobie kasujcie bede miał filmik :)


  Tak więc żegam was bez żalu Orange!

 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (21.05.2013, 10:03)

  Mam to samo, w nocy muszę wyciszać telefon a rano kasować smsy o braku środków na koncie. Zabawne bo "minęła ważność konta głównego, 90 zł i 50 gr zostało zablokowane.By odzyskać środki doładuj konto w ciągu 7 dni". Jak doładuję to będę za chwilę miała 100 zł i 50 gr ważne przez 7 dni, super sprawa.........

 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (27.10.2013, 20:01)

  ja w ciągu 24h dostałam 260 smsów o tej treści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 •  

  Odp: natrętne sms o treści ,,brak środków na koncie,, (27.10.2013, 20:12)

  To najczęściej oznacza że twój telefon próbuje połączyć się z internetem wyłącz mu ta opcje i będzie spokój.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników