Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Internet 3GB za 3 zł. Brak dostępu do internetu.

 •  

  Internet 3GB za 3 zł. Brak dostępu do internetu. (14.01.2014, 00:24)

  Witam. Więc tak. Zakupiłem internet 3GB za 3 zł jak pewnie wiekszość dała się w niego wrobić. ;) Problem polega na tym, że wgl nie mogę się połączyć z internetem. A jutro mija ważność pakietu. Dzwoniłem raz na pomoc telefoniczna za które są doliczane opłaty. Z tego co pamiętam to chyba złotówke za połączenie. Oczywiście Pani odebrała dostałem jedno przekierowanie 2 i 3 po 20 min i 4 przekierowaniu. Pani pytała mnie jaki mam telefon i patrzyła co da się z nim zrobic. Oczywiscie wszystkie ustawienia są OK. Zadała mi pytanie czy sprawdzałem internet w innych telefonach. W tamtej obecnej sytuacji nie miałem jak.Więc powiedziała mi że powinienem zanieść telefon na gwarancje bo tego nie da się zrobić. Panią wyśmiałem. W tym samym dniu sprawdziłem swoją karte czy bede miał internet w innych telefonach. Była to Nokia C6, Xperia U, Nokia x3 w żadnym telefonie nie było internetu. Skoro nie było to wszystkie na Gwarancje :) Zadzwoniłem po pomoc 2 raz (kolejny koszt) po  Kolejnych przekierowaniach i rozmowie z kolejną Panią nagle przerwało połączenie(pewnie niechcący rozłączyła). Zadzwoniłem odrazu po raz kolejny (Koszt połaczenia)  Po rozmowie klejną Panią ( Bardziej ogarnietej) Zrobiła co mogła, Też wszystko było z ustawieniami OK, więc doszła do wniosku że wyśle swoich technicznych na naprawe sieci do mojego miasta. (Zambrów) Czas naprawy to 2-3 dni maks. Po 2 dniach dzwoni do mnie Pan że wszystko jest dobrze tylko mam włączoną blokade(co poprzednie Panie twierdziły że jest wszystko OK) na wysyłanie danych transmisyjnych(po wielkim moim zdziwieniu) poprosiłem o wyłączenie tej usługi. Co bardziej jest zabawne problem trwa do dziś.
  Podsumowanie
  -3 zł 3GB interentu
  -3 zł za połączenie z pomoca
  -nie wykorzystany ani 1-bajt internetu(z czego jestem ani troche zadowolony)
  -1 zł za 3 herbaty z Melisy.
   
  Internet który miał Kosztować mnie 3 zł Kosztował Kupe nerwów z nie ogarnietymi Paniami z pomocy technicznej i w Sumie 7 zł.


  Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu no i oczywiście Przedłużenia internetu w rekompensacie ewentualnie zwrócenie środków konta.

  Dziękuje :)

 •  

  Odp: Internet 3GB za 3 zł. Brak dostępu do internetu. (14.01.2014, 00:49)

  Bardzo ładnie, ale wklej ten post w zakładce kontatkt z BOK - reklamacje na orange online, masz duze szanse na rekompensatę. Tu na forum to jedynie powodzenia mogę Tobie życzyć :)

 •  

  Odp: Internet 3GB za 3 zł. Brak dostępu do internetu. (14.01.2014, 01:15)

  a mozesz mi wkleic link do tego działu ? :)
  Dziekuje :)

 •  

  Odp: Internet 3GB za 3 zł. Brak dostępu do internetu. (14.01.2014, 01:19)

 •  

  Odp: Internet 3GB za 3 zł. Brak dostępu do internetu. (14.01.2014, 12:08)

  O jeszcze lepiej.Wklej w zgłoszeniu tak jak katani1 pisze.Dziwna sprawa.Konfiguracje masz dobre?Ten pakiet to niewypał to fakt ale żeby w ogóle nie móc się połączyć to już jest przesada.Na innym forum dostałem informację że pracują nad tym problemem tylko że ta odpowiedź trwa od pakietu 6 za 6 czyli od wakacji.Trzeba po prostu nie kupować promocyjnych pakietów w ten sposób zaoszczędzimy nerwów.

 •  

  Odp: Internet 3GB za 3 zł. Brak dostępu do internetu. (14.01.2014, 22:11)

  Na to Wygląda Kolego. Orange po prostu powoli schodzi na Psy... Dużo jest z nimi problemów tak jak dla mnie to od Około 2 lat.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników