Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Wzór wypowiedzenia umowy (Neostrada)

 •  

  Wzór wypowiedzenia umowy (Neostrada) (30.12.2013, 12:59)

  Witam


  5 marca 2014 kończy mi się umowa na Neostradę i czas pomyśleć o zmianie operatora. W związku z tym mam takie pytanie: jak powinno wyglądać poprawnie napisane wypowiedzenie? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 •  

  Odp: Wzór wypowiedzenia umowy (Neostrada) (18.01.2014, 15:13)

  Jeżeli jednak nie jesteś zainteresowany dalszym korzystaniem z usług Orange możesz złożyć rezygnację. Rezygnacja ze świadczenia usług jest możliwa tylko w formie pisemnej.
  Pamiętaj, że obowiązuje Cię okres wypowiedzenia trwający co najmniej jeden, pełny okres rozliczeniowy następujący po dacie wpłynięcia rezygnacji do Orange (odłączenie od sieci następuje z końcem kolejnego okresu rozliczeniowego, następującego po zarejestrowaniu pisma z rezygnacją).
  Zlecenie rezygnacji z usług Orange jest możliwe:
  w salonie Orange - zgłoś dyspozycję pracownikowi salonufaksem pod numer 22 5887870listem poleconym - pismo prześlij na adres:Orange Polska S.A.
  ul. Jagiellońska 34
  96-100 Skierniewice
  Pismo ze zleceniem rezygnacji powinno zawierać Twoje dane:
  numer telefonuimię, nazwisko oraz adres zameldowaniawłasnoręczny podpis.Pamiętaj, jeżeli umowa została zawarta na warunkach promocyjnych na czas określony, wypowiedzenie jej przed upływem terminu zakończenia umowy, będzie się wiązać z koniecznością zapłacenia równowartości rabatu udzielonego podczas podpisywania umowy, pomniejszonego o wartość za okres od zawarcia umowy do jej rozwiązania.
  Krok 3Po zarejestrowaniu rezygnacji w systemie, otrzymasz SMS potwierdzający przyjęcie rezygnacji wraz z informacją o możliwości skorzystania z oferty Propozycja Orange.
  Krok 4Jeżeli zleciłeś już rezygnację, a zdecydowałeś się nadal korzystać z usług Orange, możesz anulować rezygnację. W tym celu:
  udaj się do salonu Orange i zgłoś chęć anulowania rezygnacji lubprześlij pismo pod numer faksu 22 5887890 lubprześlij pismo na adres:Orange Polska S.A.
  ul. Jagiellońska 34
  96-100 Skierniewice
  Pamiętaj, pismo powinno dotrzeć do Orange przed ustaloną datą wyłączenia telefonu.
  Dokument z odwołaniem rezygnacji powinien zawierać:
  numer telefonuimię, nazwisko i adres zameldowaniaczytelny podpis orazinformację: proszę o anulowanie rezygnacji z numeru (tu wpisz Twój numer).Anulowanie rezygnacji jest bezpłatne.

aktualnie na forum znajduje się 592 gości i 1 zalogowanych użytkowników