Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (16.01.2014, 13:02)

  Ponoc mozna niedzialajacy tablet oddac w dowolnym salonie orange , jednak w moim miesci ( Luboń ) odmowiono mi przyjecia tabletu i wmawiajac mi ze jedyna mozliwosc to oddanie go do seriwsu przez zgloszenie rma

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (16.01.2014, 16:36)

  Dzisiaj otrzymałam tablet za 1 zł, naładowałam baterię i tablet pracuje bez żadnych problemów, pozdrawiam

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (19.01.2014, 21:02)

  Po pierwszym uruchomieniu pojawiła się informacja: ? tryb awaryjny". Po kontakcie telefonicznym z serwisem - wyłączenie i włączenie - informacja ?tryb awaryjny" zniknęła. Po naładowaniu i wyłączeniu tablet nie dawał się uruchomić. Pracownik salonu ?Orange" także próbował go uruchomić bez skutku. Urządzenie nie reagowało na włączenie zasilacza, podłączenie przez USB ani na reset. Zostało odesłane do naprawy BO W PUNKCIE SPRZEDAŻY ODMÓWIONO JEGO PRZYJĘCIA. Opis naprawy: Flash upgrade. Po powrocie z serwisu urządzenie pracowało 2 dni. Trzeciego dnia zgłaszało błąd ładowania i nie dawało się uruchomić jak poprzednio. Kilkakrotne próby włączenia i resetowanie uruchomiły je na kolejne dwa dni. W tej chwili nie reaguje na żadne działania i nie chce się uruchomić. Objawy są identyczne jak przy pierwszym zgłoszeniu. Uważam ten tablet za zwykły bubel.

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (21.01.2014, 11:38)

  Ja czekam na powrót tabletu z serwisu. Podobno wymieniono panel dotykowy i zrobiono flash upgrade. Zobaczymy jak długo pochodzi.

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (21.01.2014, 17:29)

  Ja czekam już prawie miesiąc na naprawę lub wymiane tableta pentagram. Po raz drugi oddalem go do salonu w ramach reklamacji i zrobila się cisza wielką. Orange jakby ten temat nie istnial.Nir odbierają telefonu i uważają że to nie ich wina. A kto mi te g....o sprzedal? Nigdy więcej nie podpisze umowy z Orange

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (22.01.2014, 13:36)

  Jak najbardziej zgadzam się z powyższym. Nie rozumiem dlaczego to my (klienci, abonenci) mamy ponosić odpowiedzialność za wadliwy sprzęt. I niech nam nikt nie wciska kitu, że jest to tzw. gadżet!!! W żadnym wypadku!! Świadczy o tym chociażby faktura, która zawiera pozycję tablet i że zapłaciliśmy za to! Za gadżety się nie płaci!! A że akurat przysłowiową złotówkę to już nie moja sprawa. Jest rachunek więc był zakup!! Nie mieści mi się w głowie jak można tak podchodzić do sprawy. Byłam dziś w salonie firmowym Orange przy Placu Konstytucji w Warszawie i usłyszałam, że nie przyjmują reklamacji na Tablety Pentagram 7,6 i odesłali do strony pentagramu. Ja nie kupowałam tego bezpośrednio od pentagramu więc co mnie to obchodzi! Nie zamierzam się sama z nimi użerać. Żądam od Orange odniesienia się do sprawy i rozwiązania problemu!!!! Uważam, że wszyscy poszkodowani powinni napisać reklamację zbiorową aby nie dawać się dalej zbywać !!!

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (22.01.2014, 16:13)

  Witam !!! NIGDY WIECEJ ORANGE Z POWODU ZASRANEGO TABLETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (22.01.2014, 17:57)

  Dzisiaj bylem w salonie i podpowiem wszystkim "tablet posiada wade ukryta" co pozwala na wykorzystanie prawa konsumenta do wymiany na sprzet wolny od wad a nie na jego naprawe, wiec na miejscu powinni wam wymienic tablet. Mi tak zrobili. 

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (22.01.2014, 18:53)

  U nas to samo tablet przestał działać. sygnalizowało rozładowaną baterie. restartowanie nie działa.

 •  

  Odp: Pentagram TAB 7.6 - wada seryjna (23.01.2014, 10:15)

  U mnie to samo, na poczatku przez kilka dni bylo w rogu na dole napisane tryb awaryjny, jak bralem glosniej to i puszczalem przycisk to samo sie przyciszalo a teraz nie dziala wogole ladowanie on/off i reset!!!! Próbowałem tych sposobow co tu niektorzy pisali ale to nic nie dalo. jak mozna takie urzadzenie dac do sprzedazy!!! Czy ktos sie zastanawial zeby napisac o tym gdzies wyzej zeby wkoncu wzieli sie za to orange bo to jest nie do pomyslenia!!!

aktualnie na forum znajduje się 568 gości i 3 zalogowanych użytkowników