Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

modem EVO7 3G

 •  

  modem EVO7 3G (18.11.2013, 20:02)

  Gdzie można kupić modem do tego tabletu?
  Ewentualnie jaki modem będzie działał z tym tabletem?

 •  

  Odp: modem EVO7 3G (19.11.2013, 17:02)

  Z tabletem działa tylko dedykowany modem który jest pod ramką,Orange robi klientów w konia sprzedając bez modemów. Z Acerem nie działa żaden inny modem bo nie ma wyjścia OTG na mikro usb.

  odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 •  

  post został zablokowany przez moderator_rafal (18.12.2013, 10:41)

  powód zablokowania: wpis zawiera spam (reklamy, wprowadzanie w błąd)

 •  

  Odp: modem EVO7 3G (24.11.2013, 11:50)

  to jest odpowiedź na post:

  Z tabletem działa tylko dedykowany modem który jest pod ramką  Zapewne z tabletem działa dowolny obsługiwany przez wbudowanego androida modem mPCIe, który wykorzystuje piny USB. Tak, w środku tabletu jest zwykłe złącze mini PCI express. Jednak myślę że nawet jak się znajdzie jakiś zgodny modem, to kolejnym problemem jest kawałek plastiku na końcu oryginalnego modemu który utrzymuje modem w miejscu, żeby nie wypadał.


  [cytat]Orange robi klientów w konia sprzedając bez modemów.[/cytat]
  Myślę że osoba odpowiedzialna za wprowadzenie tego produktu po prostu nie przewidziała, że klienci będą mylili wersję bez i z modemem oraz że będzie takie duże zapotrzebowanie na modemy, których po prostu Alcatel nie wypuścił do sprzedaży chociaż na stronie producenta reklamującej tablet jest napisane że można sobie taki modem podłączyć, co sugeruje że gdzieś powinno się go dać kupić.

  [cytat]Zapraszam na Forum Alcatel znajdziecie odpowiedz na każde wasze pytanie dotyczące Alcateli.[/cytat]
  Niestety nie znalazłem na tym forum odpowiedzi ma moje pytanie dotyczące Alcatela. Oznacza to że na w/w forum nie znajdziemy odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Alcateli. Co kończy dowód i proszę więcej nie zaśmiecać wszystkich wątków reklamami, bo nie wnosi to nic do dyskusji.

 •  

  Odp: modem EVO7 3G (01.12.2013, 13:54)

  to jest odpowiedź na post:

  Gdzie można kupić modem do tego tabletu?
  Ewentualnie jaki modem będzie działał z tym tabletem?
  Niestety, nie można. Nie można kupić samego modemu- tak powiedział mi Ekspert Orange (*900). Plus, Pani, z którą zawarłam feralną umowę zapewniła mnie, że połączenie z siecią w tym tablecie będzie możliwe po podłączeniu modemu USB od Orange za pomocą przejściówki microusb , co jest wierutnym kłamstwem. Kolejny raz zawiodłam się. Czuję, że ostatni.

aktualnie na forum znajduje się 686 gości i 0 zalogowanych użytkowników