UWAGA!zwiń

Uwaga na fałszywe wiadomości e-mail ? hakerzy podszywają się pod Orange Polska

Odnotowaliśmy przypadki dostarczania wiadomości e-mail dotyczących faktury od nadawcy podszywającego się pod Orange Polska. Informacje o tym, jak rozpoznać fałszywą wiadomość i jak chronić się przed działaniem oszustów, znajdziesz na www.cert.orange.pl. Sprawa nie wymaga zgłoszenia do Orange.

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

tu znajdziesz odpowiedzi na pytania i wymienisz się doświadczeniem

Przelewanie pieniędzy z konta promocyjnego na główne otrzymanego w ramach pakietu "pakiet złotówek 20 Orange freedom"

 •  

  Przelewanie pieniędzy z konta promocyjnego na główne otrzymanego w ramach pakietu "pakiet złotówek 20 Orange freedom" (02.11.2013, 11:05)

  Witam. otrzymuje co miesiąc te 20 zł w ramach pakietu złotówek za orange freeDom, pomimo tego przy połączeniach/sms pobiera mi pieniądze z konta głównego, a na koncie promocyjnym mam ponad 200zł. Gdy stan konta głównego osiągnie 0,00 nie mogę wykonywać połązeń do Orange ani na stacjonarne, co miały zapewniać te pakiety złotówek. Proszę o pomoc, aby wykorzystać jakoś te pieniądze.

 •  

  Odp: Przelewanie pieniędzy z konta promocyjnego na główne otrzymanego w ramach pakietu "pakiet złotówek 20 Orange freedom" (02.11.2013, 12:52)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam. otrzymuje co miesiąc te 20 zł w ramach pakietu złotówek za orange freeDom, pomimo tego przy połączeniach/sms pobiera mi pieniądze z konta głównego, a na koncie promocyjnym mam ponad 200zł. Gdy stan konta głównego osiągnie 0,00 nie mogę wykonywać połązeń do Orange ani na stacjonarne, co miały zapewniać te pakiety złotówek. Proszę o pomoc, aby wykorzystać jakoś te pieniądze.  Zgłoś problem do BOK.

aktualnie na forum znajduje się 995 gości i 0 zalogowanych użytkowników