Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Przelewanie pieniędzy z konta promocyjnego na główne otrzymanego w ramach pakietu "pakiet złotówek 20 Orange freedom"

  •  

    Przelewanie pieniędzy z konta promocyjnego na główne otrzymanego w ramach pakietu "pakiet złotówek 20 Orange freedom" (02.11.2013, 11:05)

    Witam. otrzymuje co miesiąc te 20 zł w ramach pakietu złotówek za orange freeDom, pomimo tego przy połączeniach/sms pobiera mi pieniądze z konta głównego, a na koncie promocyjnym mam ponad 200zł. Gdy stan konta głównego osiągnie 0,00 nie mogę wykonywać połązeń do Orange ani na stacjonarne, co miały zapewniać te pakiety złotówek. Proszę o pomoc, aby wykorzystać jakoś te pieniądze.

  •  

    Odp: Przelewanie pieniędzy z konta promocyjnego na główne otrzymanego w ramach pakietu "pakiet złotówek 20 Orange freedom" (02.11.2013, 12:52)

    to jest odpowiedź na post:

    Witam. otrzymuje co miesiąc te 20 zł w ramach pakietu złotówek za orange freeDom, pomimo tego przy połączeniach/sms pobiera mi pieniądze z konta głównego, a na koncie promocyjnym mam ponad 200zł. Gdy stan konta głównego osiągnie 0,00 nie mogę wykonywać połązeń do Orange ani na stacjonarne, co miały zapewniać te pakiety złotówek. Proszę o pomoc, aby wykorzystać jakoś te pieniądze.    Zgłoś problem do BOK.

aktualnie na forum znajduje się 1952 gości i 7 zalogowanych użytkowników