Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Orange Yes

 •  

  Odp: Orange Yes (07.10.2013, 13:24)

  to jest odpowiedź na post:

  A ja mam pytanie o pakiety. Jeśli z usług dodatkowych wybiorę 0zł/min w Orange to czy mogę dobrać do tego usługę dodatkową smsy bez limitu do Orange lub wszystkich sieci?   Mając aktywną usługę 0 zł / min w Orange możesz jednocześnie skorzystać z SMS bez limitu w  Orange za 6 zł lub SMS bez limitu do wszystkich za 10 zł.

 •  

  Odp: Orange Yes (07.10.2013, 21:06)

  A termin "do wszystkich sieci" odnosi się również do orange czy wszystkich poza orange, bo dla tych ostatnich jest osobny pakiet?

 •  

  Odp: Orange Yes (07.10.2013, 21:21)

  to jest odpowiedź na post:

  A termin "do wszystkich sieci" odnosi się również do orange czy wszystkich poza orange, bo dla tych ostatnich jest osobny pakiet?  Pakiet jest na sms do wszystkich sieci, w tym również do Orange.

 •  

  Odp: Orange Yes (14.10.2013, 09:55)

  Jestem klientem oferty Zetafon z taryfą Orange Pop. Dlaczego nie mogę przejść do Orange Yes?

 •  

  Odp: Orange Yes (14.10.2013, 14:10)

  to jest odpowiedź na post:

  Jestem klientem oferty Zetafon z taryfą Orange Pop. Dlaczego nie mogę przejść do Orange Yes?  Z tego co mi wiadomo, występowały problemy ze zmianą oferty na Orange YES dla Klientów Zetafona. Proponuję kontakt z BOK, zmiany może dokonać Doradca.

 •  

  Odp: Orange Yes (15.10.2013, 06:57)

  Witam,  
  Po przejściu  z Orange  pop do Orange Yes pozostała aktywna usluga masz SMS.  W jaki sposób można ją wyłączyć? Kody deaktywujace usługę w tym przypadku nie działają. Pojawia się komunikat z informacja o niepoprawnej treści wiadomości, bądź kodu. 

 •  

  Odp: Orange Yes (15.10.2013, 11:27)

  Jestem w zetafonie i dzwoniłam przed chwilą do BOK i Pani mnie poinformowała że nie ma możliwości zmiany taryfy na YES. Z tego co mówiła to nawet próbowała to zrobić ale na moim koncie nie wyświetliła się możliwość zmiany na tą taryfę . Oczywiście nie wiadomo też kiedy to naprawią więc nie wiem teraz czy kupować pakiety w tej taryfie co mam czy czekać ...

 •  

  Odp: Orange Yes (15.10.2013, 14:28)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam,  
  Po przejściu  z Orange  pop do Orange Yes pozostała aktywna usluga masz SMS.  W jaki sposób można ją wyłączyć? Kody deaktywujace usługę w tym przypadku nie działają. Pojawia się komunikat z informacja o niepoprawnej treści wiadomości, bądź kodu.   Dziwne, że usługa MASZ SMS przeszła do Orange YES, usługa nie jest dostępna w tej ofercie.
  Jeżeli mimo to są pobierane opłaty u Ciebie za usługę, zgłoś to do BOK.

 •  

  Odp: Orange Yes (15.10.2013, 14:29)

  to jest odpowiedź na post:

  Jestem w zetafonie i dzwoniłam przed chwilą do BOK i Pani mnie poinformowała że nie ma możliwości zmiany taryfy na YES. Z tego co mówiła to nawet próbowała to zrobić ale na moim koncie nie wyświetliła się możliwość zmiany na tą taryfę . Oczywiście nie wiadomo też kiedy to naprawią więc nie wiem teraz czy kupować pakiety w tej taryfie co mam czy czekać ...  Niestety pozostaje czekać na rozwiązanie problemu ze zmianą oferty dla klientów Zetafona.

 •  

  Odp: Orange Yes (15.10.2013, 16:50)

  to jest odpowiedź na post:  Dziwne, że usługa MASZ SMS przeszła do Orange YES, usługa nie jest dostępna w tej ofercie.
  Jeżeli mimo to są pobierane opłaty u Ciebie za usługę, zgłoś to do BOK.


  Taryfę zmieniłem w niedziele,  a pakiet przedłużył się w poniedziałek.
   Czy pakiet wakacyjny 6gb internetu  przechodzi do Orange Yes.  Bo jest widoczny na koncie ale chyba jest nieaktywny. 

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników