Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Doładowanie konta po terminie

 •  

  Doładowanie konta po terminie (27.09.2013, 17:45)

  Witam, mam obecnie na karcie 50 zł, mam ostantie 3 dni na doładowanie, zawsze doładowauje za 25 i nie ma problemu, ale co się stanie po tych 3 dniach jak nie doładuję konta ? stracę te 50 zł ? czy jak bo w ciągu tych 3 dni to wszystko ok jak doładuje to rozumiem, ale po tych 3 ostatnich dniach jak minie termin na doładowanie to co strace środki ?

 •  

  Odp: Doładowanie konta po terminie (27.09.2013, 18:09)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, mam obecnie na karcie 50 zł, mam ostantie 3 dni na doładowanie, zawsze doładowauje za 25 i nie ma problemu, ale co się stanie po tych 3 dniach jak nie doładuję konta ? stracę te 50 zł ? czy jak bo w ciągu tych 3 dni to wszystko ok jak doładuje to rozumiem, ale po tych 3 ostatnich dniach jak minie termin na doładowanie to co strace środki ?  Możesz przedłużyć ważność konta w ramach promocji Konto ważne rok wysyłając START pod nr 8002. Promocja niedostępna w Zetafonie i Minutofonie, promocję wykluczają również niektóre pakiety promocyjne.

  Jeżeli utracisz ważność konta, środki zostaną zablokowane i w ciągu 7 dni, jak doładujesz konto, możesz je odzyskać w ramach Gwarancji zwrotu. Po 7 dniach, jeżeli nie doładujesz konta, środki przepadają.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników