"Rozmowy bez ograniczeń" (13.08.2013, 20:32)

Witam.

Od ponad roku korzystam z planu taryfowego "Rozmowy bez ograniczeń". Do sierpnia miałam darmowe rozmowy do wszystkich sieci, teraz jedynie do Orange. Sprawa jasna, skończyła się promocja.
Jednak jeszcze na początku tego miesiąca nie naliczano mi opłat, dopiero od 4 sierpnia zaczęto to robić. Z tego co wyczytałam na stronie pieniądze z pakietu przeznaczane sa na połaczenia do innych sieci. Ale nie ma takiej opcji, abym przez 4 dni je wykorzystała. W dodatku nie tylko kasy z obecnego pakietu nie posiadam, ale też nie przeszły mi niewykorzystane środki z lipca.
Kontaktowałam sie telefonicznie z konsultantem, niestety dziewczyna niekompetentna, nie potrafiła mi udzielić żadnej informacji, chociaż kilkakrotnie jej tłumaczyłam dlaczego raczę zajmować jej czas. Rozmowa niby trwała kilkanaście minut, ale w tym czasie głównie "proszę chwileczkę zaczekać" słyszałam.

Czy ktoś miał podobną sytuację i orientuje się o co chodzi ? Dlaczego moje środki się znikły ?
Albo przynajmniej jaką formę kontaktu z Orange wybrac, żeby mieć pewność, że trafię na osobe zorientowaną, która moje wątpliwości rozjaśni ?

Pzdr.