Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę

 •  

  koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (08.08.2013, 15:50)

  Witam 
  Mam umowę na freedom do końca lutego 2014 ale konsultantka która zadzwonił poinformowała mnie że freedom zostaje wyłączone 28 września a 29 września będzie neostrada zresztą na którą się nie zgdziłem i tu moje pytanie czy z dniem 28 wrzesień moja umowa zostaje automatycznie rozwiązana czy muszę wysyłać wypowiedzenie 

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (08.08.2013, 21:08)

  Umowa to umowa więc jeżeli zamierzają zakończyć świadczenie usługi to powinieneś być o tym poinformowany pisemnie i wtedy się zgodzić lub nie na Neo, a nie tak "na gębę" Doradcy

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (08.08.2013, 21:14)

  w przypadku Orange Freedom , jest to usługa już nieświadczona ze względu na Neostradę. Orange postawiło na jedną ale niezawodną usługę. Zawsze możesz udać się do salonu i dokonać tak zwanego płynnego przejścia między usługami. Zamieniasz wtedy Freedoma na neostradę :) bez opłat i bez utraty sygnału w trakcie zmian.
  Kosz neostrady na dzień dzisiejszy to 49 zł i prędkość do 10 Mb/s przy umowie na 2 lata lub 59 zł przy umowie na rok.
  Możesz też dowiedzieć się czy w twojej lokalizacji jest Neostrada 40 lub 80 mega. Cena będzie taka jak dotychczas :)

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (09.08.2013, 06:20)

  marcin czytaj ze zrozumieniem nie chcę mieć neostrady

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (09.08.2013, 08:42)

  W takim razie ja popieram welnianaistotę, umowa to umowa, wymaga pisemnego wypowiedzenia i jeśli nie chcesz neostrady to najbezpieczniej samemu ją wypowiedzieć tylko, że obowiązuje cie okres do 2014 i jesli nie dostaniesz pisma, że Orange kończy wcześniej świadczenie twojej usługi, to wypowiadaj z tą datą, żeby nie naliczyli ci kary za wypowiedzenie w trakcie trwania umowy.

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (09.08.2013, 08:54)

  Wysłałem jeszcze zapytanie do BOK ciekawo co oni mi odpiszą

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (10.08.2013, 09:34)

  to jest odpowiedź na post:

  Dziękuję za nadesłaną korespondencję. Umowa dla usługi Orange Freedom wygaśnie w dniu 27.01.2014r. Obecnie nie prowadzimy sprzedaży w/w usługi. Nie oznacza to jednak, że umowa wygasa. Usługa może być świadczona do końca okresu promocyjnego na jaki została zawarta, a po jej zakonczeniu przechodzi na czas nieokreślony na takich samych warunkach jak dotychczas. Zmiana usługi Orange Freedom na Neostradę skutkowac będzie zerwaniem umowy i naliczeniem opłaty specjalnej w wysokości 343.92 zł. Skorzystanie z Neostrady wiąże się z podpisaniem nowej umowy. Jeżeli umowa taka nie została przez Pana podpisana, żadne zmiany nie będą wprowadzone. W sytuacji gdy podpis został złożony na dokumencie, ma Pan prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni. Mam nadzieję, że przekazane informacje okażą się pomocne. 


  Taką odp dostałem od BOK i mnie bardzo cieszy

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (12.08.2013, 11:15)

  to jest odpowiedź na post:


  Taką odp dostałem od BOK i mnie bardzo cieszy
  Witam uprzejmie,
  Mnie również cieszy , gdyż jestem w podobnej sytuacji co Ty , tyle że 6Mb/s transfer , a umowa kończy mnie się 10 grudnia 2013 r.a okres rozliczeniowy 18 grudnia 2013 r.
  Dzisiaj również dla pewności wysłałem zapytanie takowe do BOK.
  Pozdrawiam,

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (14.11.2013, 11:07)

  Czy to oznacza, że ci, co dzwonią, to kłamią?
  Ja mam umowę do września 2014 roku i właśnie zadzwoniła pani, że orange freedom jest wycofywany i MUSZĘ przejść na neostradę, bo inaczej od stycznia nie będę miała w ogóle internetu.
  Tylko że nie mogę przejść na takich samych zasadach, bo dostępne są tylko droższe opcje, a dla mnie i 10 zł więcej miesięcznie to dużo.
  Czy nadal ci dzwoniący kłamią czy teraz faktycznie nie będzie orange freedom od 2014? Bo nie wiem, czy rozglądać się za internetem u innych operatorów...

 •  

  Odp: koniec z Orange Freedom czy trzeba wypowiadać umowę (14.11.2013, 11:15)

  Trzeba było poprosić Panią o podstawę prawną :) IMHO nie mają prawa wyłączyć ludziom freedoma ani po zakończeniu okresu zastrzeżonego,ani tym  bardziej w jego trakcie,bo niby pod jakim pretekstem ? Infrastruktury przecież nie zwijają,upadłości też nie ogłąszają:). Teraz zlikwidowali orange freedom pro zamieniając na orange free net i też tym co mają OFP routery/modemy jakoś dalej działają :) Wciskają to neo tylko po to,żeby frajerów, którzy przejdą wydoić na DLMie :)

aktualnie na forum znajduje się 1064 gości i 1 zalogowanych użytkowników