Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Zgubiony PUK, kod PIN ostatnia szansa

 •  

  Zgubiony PUK, kod PIN ostatnia szansa (24.07.2013, 08:41)

  Witam, jakieś 3 lata temu zgubiłem swój PUK, ale korzystałem nadal z PIN i było dobrze, potem je wyłączyłem, potem za 6 miesięcy włączyłem, a raczej chciałem włączyć ale niestety 1 próba, 2 próba - źle... Mineło 2 lata i teraz ja pisze więc na pewno nie pamiętam co wpisywałem czy nie, szafkę przegrzebałem PUK'u nie ma w ogóle. Jestem posiadaczem Orange na kartę, jest możliwość żeby Orange wyrobiło mi nową kartę sim z nowym pukiem ale tym samym telefonem? Czy to jest płatne? Co do tego potrzeba aby to zrobić?

 •  

  Odp: Zgubiony PUK, kod PIN ostatnia szansa (24.07.2013, 12:57)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, jakieś 3 lata temu zgubiłem swój PUK, ale korzystałem nadal z PIN i było dobrze, potem je wyłączyłem, potem za 6 miesięcy włączyłem, a raczej chciałem włączyć ale niestety 1 próba, 2 próba - źle... Mineło 2 lata i teraz ja pisze więc na pewno nie pamiętam co wpisywałem czy nie, szafkę przegrzebałem PUK'u nie ma w ogóle. Jestem posiadaczem Orange na kartę, jest możliwość żeby Orange wyrobiło mi nową kartę sim z nowym pukiem ale tym samym telefonem? Czy to jest płatne? Co do tego potrzeba aby to zrobić?  Jeżeli masz zarejestrowany numer, zadzwoń do BOK 510 100 100, po weryfikacji danych otrzymasz kod PUK.

  Jeżeli nie masz zarejestrowanego numeru, udaj się do Salonu z kartą i dowodem osobistym do Salonu, celem rejestracji numeru. Po rejestracji możesz dopiero wyrobić duplikat karty SIM. Numer pozostaje bez zmian. Koszt to 25 zł.

aktualnie na forum znajduje się 2427 gości i 6 zalogowanych użytkowników