Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Ważność konta

 •  

  Ważność konta (17.07.2013, 12:50)

  Witam doładowywałem konto w lutym za 25 zł i teraz napisali mi z orange "UWAGA! Za 14 dni Twoj umer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe! Doładuj konto' i pytanie teraz czy mam znow ładowac za 25 zł zeby przedłużyć czy wystraczy mi np zaldowanie za 10zł prosze o odpowiedz.

 •  

  Odp: Ważność konta (17.07.2013, 12:56)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam doładowywałem konto w lutym za 25 zł i teraz napisali mi z orange "UWAGA! Za 14 dni Twoj umer straci waznosc i odzyskanie go bedzie niemozliwe! Doładuj konto' i pytanie teraz czy mam znow ładowac za 25 zł zeby przedłużyć czy wystraczy mi np zaldowanie za 10zł prosze o odpowiedz.  TUTAJ sprawdź sobie ważności konta po doładowaniach.

  Dodatkowo, jeżeli nie korzystasz z promocji, które wykluczają promocję KONTO ważne rok, możesz wydłużyć ważność konta o rok wysyłając START pod nr 8002.
  ----------------------------
  Prawiono podany link na aktualny.

  moderator Mikołaj

 •  

  Odp: Ważność konta (17.07.2013, 13:01)

  Dzieki a jeszcze jedno jak mam spradzic z czego mam taryfe i jak mam wylaczyc np glopie wiadomosci ktore przychodza do mnie bo doladowanniu konta i niepotrzebnie zabieraja mi pieniadze z konta

 •  

  Odp: Ważność konta (17.07.2013, 13:06)

  to jest odpowiedź na post:

  Dzieki a jeszcze jedno jak mam spradzic z czego mam taryfe i jak mam wylaczyc np glopie wiadomosci ktore przychodza do mnie bo doladowanniu konta i niepotrzebnie zabieraja mi pieniadze z konta  Swoją ofertę możesz sprawdzić kodem *124*#.

  Aby zablokować przychodzące sms specjalne możesz sobie włączyć blokadę SMS MT lub blokadę całościową w zakładce usługi (p[o lewej stronie0 na Orange On-Line.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników