Utrudnienia w działaniu Forumzwiń

W związku z przebudową struktury Forum mogą pojawić się przejściowe problemy z jego działaniem. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z tym wątkiem, przed wysłaniem maila do moderatorów.

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

tu znajdziesz odpowiedzi na pytania i wymienisz się doświadczeniem

Darmowy numer a orange free

 •  

  Darmowy numer a orange free (12.05.2013, 23:54)

  Witam! Korzystam z tej promocji, że mam darmowe rozmowy do wybranego numeru. Mam teraz orange POP. Jednak wzrosły u mnie potrzeby internetowe. Jeżeli przeniósłbym się do orange free na kartę, ten darmowy numer byłby dalej aktywny?

 •  

  Odp: Darmowy numer a orange free (13.05.2013, 00:23)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam! Korzystam z tej promocji, że mam darmowe rozmowy do wybranego numeru. Mam teraz orange POP. Jednak wzrosły u mnie potrzeby internetowe. Jeżeli przeniósłbym się do orange free na kartę, ten darmowy numer byłby dalej aktywny?  Usługa dostępna jest w planach taryfowych Orange One, Orange POP i Nowe Orange GO.

  Więc w przypadku migracji do OFnK, usługa przepadnie.

 •  

  Odp: Darmowy numer a orange free (22.05.2013, 22:54)

  Witam, mam problem. 
  Przeniosłem się z Orange POP do OFnK. Oferta darmowego numeru oczywiście przepadła. Z czasem przeniosłem się z powrotem do Orange POP, ponownie aktywowałem usługę bez problemu lecz "nie działa" (rozmowy z wybranym numerem nie są darmowe). Czy mogę znów powrócić do darmowych rozmów z wybranym numerem? Przypominam że usługa jest w teorii aktywna.

 •  

  Odp: Darmowy numer a orange free (22.05.2013, 23:51)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, mam problem. 
  Przeniosłem się z Orange POP do OFnK. Oferta darmowego numeru oczywiście przepadła. Z czasem przeniosłem się z powrotem do Orange POP, ponownie aktywowałem usługę bez problemu lecz "nie działa" (rozmowy z wybranym numerem nie są darmowe). Czy mogę znów powrócić do darmowych rozmów z wybranym numerem? Przypominam że usługa jest w teorii aktywna.  Jeżeli masz aktywną usługę, jednak ona nie działa, zgłoś problem do BOK.

aktualnie na forum znajduje się 506 gości i 1 zalogowanych użytkowników