Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Stan konta abonament

 •  

  Stan konta abonament (13.05.2013, 17:39)

  Witam, miesiąc temu zawarłam umowę w orange na abonament. Niestety nie wiem gdzie moge sprawdzić ile pieniędzy mi zostało po zapłaceniu. Wysyłam wiadomość na np *103*# ale pisze mi tylko ile zostało minut i o ile przekroczyłam kwote usług, a miałam już pierwszy rachunek zapłacony. Jak moge sprawdzić ile pieniędzy mam? Albo jeszcze ich nie dostałam? Jak to jest? :c

 •  

  Odp: Stan konta abonament (13.05.2013, 18:01)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, miesiąc temu zawarłam umowę w orange na abonament. Niestety nie wiem gdzie moge sprawdzić ile pieniędzy mi zostało po zapłaceniu. Wysyłam wiadomość na np *103*# ale pisze mi tylko ile zostało minut i o ile przekroczyłam kwote usług, a miałam już pierwszy rachunek zapłacony. Jak moge sprawdzić ile pieniędzy mam? Albo jeszcze ich nie dostałam? Jak to jest? :c  W ofertach abonamentowych dostajesz tylko pakiet minut wymienny na sms.

 •  

  Odp: Stan konta abonament (13.05.2013, 18:07)

  to jest odpowiedź na post:  W ofertach abonamentowych dostajesz tylko pakiet minut wymienny na sms.  Czyli w takim razie tych pieniędzy, które płace to wykorzystać nie mogę? Tylko te minuty mam?

 •  

  Odp: Stan konta abonament (13.05.2013, 20:26)

  to jest odpowiedź na post:  Czyli w takim razie tych pieniędzy, które płace to wykorzystać nie mogę? Tylko te minuty mam?  Tak, masz tylko te minuty.

aktualnie na forum znajduje się 617 gości i 4 zalogowanych użytkowników