Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!!

 •  

  Odp: Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!! (05.02.2014, 20:49)

  Proszę o kod rabatowy 30%. W piątek kończy mi się umowa. Proszę, jeśli ktoś ma o maila: aizik@interia.pl
  Liczy się dla mnie teraz każda złotówka. Dziękuję bardzo za pomoc

 •  

  post został zablokowany przez moderator_rafal (26.02.2014, 18:46)

  powód zablokowania: wpis zawiera spam (reklamy, wprowadzanie w błąd)

 •  

  post został zablokowany przez moderator_rafal (26.02.2014, 18:47)

  powód zablokowania: wpis zawiera spam (reklamy, wprowadzanie w błąd)

 •  

  post został zablokowany przez moderator_rafal (26.02.2014, 18:51)

  powód zablokowania: wpis zawiera spam (reklamy, wprowadzanie w błąd)

 •  

  Odp: Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!! (07.02.2014, 23:21)

  to jest odpowiedź na post:

  Proszę o kod rabatowy 30%. W piątek kończy mi się umowa. Proszę, jeśli ktoś ma o maila: aizik@interia.pl
  Liczy się dla mnie teraz każda złotówka. Dziękuję bardzo za pomoc  Dajcie sobie spokój z tymi kodami. Kupiłem taki właśnie kod -30% na grouponie, po czym chciałem go wykorzystać w terminie do 30.01, bo do tego czasu był ważny. Wybrałem chyba najwyższy abonament za 159,90 zł, wybrałem Samsunga S4 (chociaż wcześniej wolałem wziąć G2, ale Orange skrócił wcześniejszą promocję i G2 wywindowali cenę mocno w górę, a S4 był prawie połowę tańszy) za 199 zł, do tego informacja o promocji prezencie do 200 zł za zakup SGS4... wszystko to w promowanym przez operatora sklepie na www.orange.pl. Myślę sobie, nawet fajnie, przeboleję ten kiepski zasięg 3G w Orange i kiepską, niestabilną jakość samego 2G, bo oferta dość fajna. Złożyłem zamówienie, podałem wszelkie dane i na drugi dzień dostaję maila ze sklepu Orange online, że nie moje zamówienie jest odrzucone i nie mogą go zrealizować - nie podali jakiejkolwiek przyczyny. Odpisałem na tego maila z prośbą o podanie powodu odrzucenia, po 4 dniach dostałem odpowiedź, że sprawdzili i faktycznie zamówienie jest odrzucone, ale dział, który to odrzucił "nie podał w widocznym dla nas miejscu przyczyny odrzucenia" - czyli nadal nie wiem nic oprócz tego, że straciłem kasę za kupon zniżkowy, który oczywiście po "skorzystaniu" z "oferty" jest już nieważny. Do tego Pani w mailu próbowała zachęcić mnie do skorzystania z oferty w salonie (na warunkach salonowych) - hehe - czyli bez rabatu 30%, a dodatkowo w międzyczasie cena za SGS4 ze 199zł poszła w górę na 349 zł, ale najlepsze jest to, że w stopce miała "zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu na www.orange.pl" - kpina z klienta.
  Złożyłem jeszcze oficjalną reklamację (od 3 dni nie została podjęta, poczekam jeszcze chwilę, bo oferta dobra, ale skoro nie chcą klienta z najwyższym abonamentem, to spadam do konkurencji, bo potrzebuję dość szybko przejść z prepaid na ofertę abonamentową. W międzyczasie kupiłem prepaid Plusa do testów i na trasie Łódź-Warszawa, którą jeżdżę pociągiem 2 razy dziennie, jakieś 90% to zasięg 3G, w Orange dla porównania na tej samej trasie 3G to jakieś 30% trasy między Warszawą a Żyrardowem i trochę koło Skierniewic, reszta to 2G EDGE, ale strony na telefonie nie otwierają się praktycznie w ogóle. Cóż, Plus jest co prawda droższy, ale skoro Orange nie chce mojej kasy...

 •  

  Odp: Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!! (08.02.2014, 23:07)

  Witam.


  Mam pytanie związane z tytułowymi rabatami. Najpierw jednak nakreślę sytuację. Jestem klientem Orange, który posiada:
  - telefon
  - neostradę
  - taryfę mobilną Smart Plan z rabatem -30%


  Dodatkowo posiadam drugi nr w taryfie na kartę (Orange), który nie jest w żaden sposób powiązany z moim kontem. Planowałem zakupić jakiś niedrogi abonament w ofercie bez telefonu i wykorzystać rabat Orange Family (jeśli dobrze pamiętam - dla osób posiadających np. 2x telefon komórkowy czy 2x internet mobilny). Jeśli jednak mógłbym skorzystać z jakiegoś rabatu, to prawdopodobnie skusiłbym się na wyższy abonament z telefonem. 

 •  

  Odp: Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!! (09.02.2014, 18:18)

  Witam, czy będą jeszcze dostępne kody -30%? Chciałabym przejść do orange z playa i chętnie bym skorzystała z promocji. Codziennie zaglądam na groupon, ale tam cały czas to samo, oferta jest ale z komentarzem, że wyprzedana.

 •  

  Odp: Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!! (10.02.2014, 12:55)

  Witam, mam do odsprzedania za 30 zł kod -50 %  ważny do 18.02.2014 
  Zainteresowanych zapraszam na maila arthess@o2.pl


  Pozdrawiam
  Damian

 •  

  Odp: Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!! (11.02.2014, 11:38)

  Witam zainteresowany jestem kodem rabatowym 30% dla przenoszacych numer prosze o info mitorek@wp.pl

 •  

  Odp: Zniżka 30% na Abonament w Orange --- KODY!!!! (11.02.2014, 15:38)

  Witam, czy posiada ktoś kod rabatowy? 2 kwietnia kończy mi się umowa na MIXa i byłbym wdzięczny za jakiś kod, bo przy obecnych cenach telefonów przedłużania bez kodu stało się nieopłacalne... :/ mail: garderobiarnia@yahoo.pl

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników