Utrudnienia w działaniu Forumzwiń

W związku z przebudową struktury Forum mogą pojawić się przejściowe problemy z jego działaniem. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z tym wątkiem, przed wysłaniem maila do moderatorów.

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

tu znajdziesz odpowiedzi na pytania i wymienisz się doświadczeniem

wątek został zamknięty

Zetafon- doładowania

 •  

  Zetafon- doładowania (31.03.2013, 23:26)

  Chciałam się zapytać o jedną rzecz. niedawno skończyła mi się umowa w Zetafon. Chciałam znowu wziąć telefon w Zetafonie i w taryfie Nowe Orange Go, doładowanie 25 zł miesięcznie. teraz mój problem- czy będę mogła wtedy, tak jak do tej pory, doładowywać za 100 zł raz na jakiś tam określony czas, tak, żebym miała znowu tanie smsy i rozmowy? czy będę musiała doładowywać co miesiąc za 25 zł?

 •  

  Odp: Zetafon- doładowania (31.03.2013, 23:33)

  to jest odpowiedź na post:

  Chciałam się zapytać o jedną rzecz. niedawno skończyła mi się umowa w Zetafon. Chciałam znowu wziąć telefon w Zetafonie i w taryfie Nowe Orange Go, doładowanie 25 zł miesięcznie. teraz mój problem- czy będę mogła wtedy, tak jak do tej pory, doładowywać za 100 zł raz na jakiś tam określony czas, tak, żebym miała znowu tanie smsy i rozmowy? czy będę musiała doładowywać co miesiąc za 25 zł?  Możesz wybrać 2 opcje Zetafona:
  - z miesięcznym zobowiązaniem
  lub
  - z warunkiem utrzymania aktywnego konta.

  Korzystniejsza dla Ciebie będzie ta druga opcja.

aktualnie na forum znajduje się 658 gości i 0 zalogowanych użytkowników