Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

orange free na karte - pakiety

 •  

  orange free na karte - pakiety (20.03.2013, 17:52)

  Witam. Dziś zmieniłem ofertę z orange one na orange free na karte z nadzieją leprzego korzystania z internetu. Otóż pieniądze na koncie miałem przed przejsciem a więc nie dostałem pakietu internetu wraz z doładowaniem. w orange one miałem możliwosc zakupu pakietu 600 sms a takze pakietu danych xxl (500 mb na miesiąc za 15 zl) . z racji tego ze zakupiłem nowszy telefon chciałbym wiecej korzystać z internetu dlatego wybrałem orange free. a tu rozczarowanie bo ani pakietu danych ani sms nie moge uruchomić w ofercie orange free. nie rozumiem . przecież to jest oferta do internetu a nawet byle pakietu danych nie moge włączyć? kpina

 •  

  Odp: orange free na karte - pakiety (27.03.2013, 18:33)

  ehh zobacz jaki jest koszt 500 mb  w free i bedziasz mial odp .
  i porownaj z innymi .z pakietami ,,,

 •  

  Odp: orange free na karte - pakiety (25.04.2013, 09:35)

  witam mam podobna sytuacje tylko w taryfie smart, a mianowicie mialem dostac za doladowanie transfer danych a nie dostalem, pomijajac fakt ze nie moglem ostatnio zalogowac sie na orange on-line. 

 •  

  Odp: orange free na karte - pakiety (25.04.2013, 12:02)

  to jest odpowiedź na post:

  witam mam podobna sytuacje tylko w taryfie smart, a mianowicie mialem dostac za doladowanie transfer danych a nie dostalem, pomijajac fakt ze nie moglem ostatnio zalogowac sie na orange on-line.   Bonus powinien zostać przyznany w ciągu 24 godzin od doładowania. Po tym czasie zgłoś sprawę do BOK.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników