Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Kara za zerwanie umowy.

 •  

  Kara za zerwanie umowy. (16.03.2013, 14:22)

  Witam.

  Mam telefon na abonament z orange od tamtego roku, na początku wszystko było okej, lecz po paru miesiącach mimo, że nie robiłam nic poza abonamentem zaczęło mi nabijać na konto po 3 - 4 zł, mimo, że mam nielimitowane sms-y ( piszę tylko z osobami z orange) i na koncie ponad 60 minut. Ale nie w tym problem, bardziej przeraża mnie ta wieść, że mimo, że nie wchodzę na internet za "przesyłanie danych" co miesiąc mam 60 zł na rachunku... Chciałabym zrezygnować z usługi jak najszybciej ile będzie mnie to kosztowało?

 •  

  Odp: Kara za zerwanie umowy. (16.03.2013, 14:44)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam.

  Mam telefon na abonament z orange od tamtego roku, na początku wszystko było okej, lecz po paru miesiącach mimo, że nie robiłam nic poza abonamentem zaczęło mi nabijać na konto po 3 - 4 zł, mimo, że mam nielimitowane sms-y ( piszę tylko z osobami z orange) i na koncie ponad 60 minut. Ale nie w tym problem, bardziej przeraża mnie ta wieść, że mimo, że nie wchodzę na internet za "przesyłanie danych" co miesiąc mam 60 zł na rachunku... Chciałabym zrezygnować z usługi jak najszybciej ile będzie mnie to kosztowało?  Karę za zerwanie znajdziesz w zakładce Podsumowanie, gdy klikniesz na datę końca umowy.

  Wg. mnie telefon sam łączy się z Internetem i pobiera aktualizacje. Wystarczy wyłączyć transmisję danych w telefonie lub zmienić ustawienia albo usunąć profile transmisji danych z telefonu.

  Napisz jaki masz model, pomożemy coś zaradzić.

 •  

  Odp: Kara za zerwanie umowy. (13.06.2013, 14:26)

  Witam!
  Po wykonaniu cesji, w zakładce Podsumowanie nie wyświetla mi się już suma jaką zapłaciłabym, gdybym chciała w tym momencie zerwać umowę. Dlaczego tak się stało, skoro wcześniej takowa informacja się wyświetlała? Proszę o szybką odpowiedź.
  Pozdrawiam!

 •  

  Odp: Kara za zerwanie umowy. (11.01.2014, 12:43)

  ja mam to samo tyle ze moj rachunek wyniosl 485 zl i nie wiem za co ;/

 •  

  Odp: Kara za zerwanie umowy. (11.01.2014, 16:54)

  to jest odpowiedź na post:

  ja mam to samo tyle ze moj rachunek wyniosl 485 zl i nie wiem za co ;/
  Pobierz rachunek szczegółowy i wszystko się wyjaśni lub skontaktuj się z  BOK celem wyjaśnienia faktury.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników