Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Chore ubezpieczenie PZU?

 •  

  Chore ubezpieczenie PZU? (08.03.2013, 18:41)

  Witam, parę dni temu zadzwonił do mnie konsultant który przedstawił się jako przedstawiciel firmy orange i zaproponował mi jakieś ubezpieczenie na życie ze składką miesięczną wysokości 11zł. Przejdę od razu do sedna sprawy. Rozmowa z tym panem to była czysta manipulacja i przez przypadek zobowiązałem się do tego ubezpieczenia. Dostałem sms'a, w którym jest napisane że wszelkie informacje są pod infolinią PZU. Chce jak najszybciej rozwiązać tą umowę, którą podpisałem ja, ale rozwiązać jej nie mogę bo to nie jestem właścicielem numeru. Nie chce słuchać żadnych tłumaczeń, chce po prostu się pozbyć tej usługi. Gdzie mam zadzwonić żeby rozwiązać to jak najszybciej?

 •  

  Odp: Chore ubezpieczenie PZU? (08.03.2013, 21:04)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, parę dni temu zadzwonił do mnie konsultant który przedstawił się jako przedstawiciel firmy orange i zaproponował mi jakieś ubezpieczenie na życie ze składką miesięczną wysokości 11zł. Przejdę od razu do sedna sprawy. Rozmowa z tym panem to była czysta manipulacja i przez przypadek zobowiązałem się do tego ubezpieczenia. Dostałem sms'a, w którym jest napisane że wszelkie informacje są pod infolinią PZU. Chce jak najszybciej rozwiązać tą umowę, którą podpisałem ja, ale rozwiązać jej nie mogę bo to nie jestem właścicielem numeru. Nie chce słuchać żadnych tłumaczeń, chce po prostu się pozbyć tej usługi. Gdzie mam zadzwonić żeby rozwiązać to jak najszybciej?  Wystarczy złożyć pisemne oświadczenie o rezygnacji z ubezpieczenia. Pismo prześlij do PZU.

  Pismo powinno zawierać Dane abonenta, na którego została zawarta umowa ubezpieczenia + PESEL, oświadczenie i rezygnacji z ubezpieczenia oraz podpis.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników