Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

bezpłatny wybrany numer

 •  

  bezpłatny wybrany numer (30.12.2012, 21:09)

  witam
  zmieniłam plan taryfowy z pelikana II na smart plan multi, wcześniej miałam bezpłatny wybrany numer (1200minut) i nadal widzę go w nagrodach ale nie widzę go tam gdzie się zmieniało... czy usługa mi pozostała? czy połaczenia z tym numerem sa darmowe? miałam też drugą nagrodę pakiet specjalny 50% minut i faktycznie one się doliczyły, zostanie mi tak do końca umowy jeśli te nagrody były na jej czas?

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (30.12.2012, 21:41)

  to jest odpowiedź na post:

  witam
  zmieniłam plan taryfowy z pelikana II na smart plan multi, wcześniej miałam bezpłatny wybrany numer (1200minut) i nadal widzę go w nagrodach ale nie widzę go tam gdzie się zmieniało... czy usługa mi pozostała? czy połaczenia z tym numerem sa darmowe? miałam też drugą nagrodę pakiet specjalny 50% minut i faktycznie one się doliczyły, zostanie mi tak do końca umowy jeśli te nagrody były na jej czas?  W Pelikanie pakiet 1200 minut?? A nie miałaś czasami Delfina II ????

  Do nowej oferty przechodzi tylko pakiet specjalny/.

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (30.12.2012, 21:48)

  hmm.. chyba raczej pelikan, ten gdzie dodatkowo był pakiet na internet, a nazwy to już mi się mylą... a ile kosztuje twoj przyjaciel 1 bo nie mogę tego znaleść

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (30.12.2012, 22:06)

  to jest odpowiedź na post:

  hmm.. chyba raczej pelikan, ten gdzie dodatkowo był pakiet na internet, a nazwy to już mi się mylą... a ile kosztuje twoj przyjaciel 1 bo nie mogę tego znaleść  Aaaa, miałaś Panterę :PP

  Twój Przyjaciel kosztuje 10 zł miesięcznie, ale ja polecę Niekończącą się minutę w Orange za jedyne 2 zł miesięcznie.


 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (16.07.2013, 22:24)

  Witam. Mam podobny problem. Miałem taryfę Delfin i 2 bezpłatne wybrane numery Orange lub stacjonarne. Miałem ustawiony jeden wybrany numer do Orange i 1 stacjonarny. W tym momencie mam zmienioną taryfę na Smart Plan i w podsumowaniu widnieją te usługi, ale nie wiem na jakiej zasadzie one funkcjonują i gdzie można zmienić wybrane numery. W liście usług na orange on-line i tym kanałem chyba nie da się dokonać ich zmiany. W obecnej taryfie mam nielimitowane rozmowy do Orange, więc chciałbym te 2 wybrane numery zmienić na stacjonarne.

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (16.07.2013, 22:30)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam. Mam podobny problem. Miałem taryfę Delfin i 2 bezpłatne wybrane numery Orange lub stacjonarne. Miałem ustawiony jeden wybrany numer do Orange i 1 stacjonarny. W tym momencie mam zmienioną taryfę na Smart Plan i w podsumowaniu widnieją te usługi, ale nie wiem na jakiej zasadzie one funkcjonują i gdzie można zmienić wybrane numery. W liście usług na orange on-line i tym kanałem chyba nie da się dokonać ich zmiany. W obecnej taryfie mam nielimitowane rozmowy do Orange, więc chciałbym te 2 wybrane numery zmienić na stacjonarne.  Jest to małe niedopatrzenie systemu, pakiety widnieją jako nagrody w zakładce Stan konta i pakietów, jednak nie są dostępne w nowej ofercie.

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (22.07.2013, 17:14)

  to jest odpowiedź na post:  Jest to małe niedopatrzenie systemu, pakiety widnieją jako nagrody w zakładce Stan konta i pakietów, jednak nie są dostępne w nowej ofercie.


  Co to znaczy, że nie są dostępne w nowej ofercie? Że nie można zmienić czy, że teraz rozmowy z wybranymi wcześniej darmowymi numerami są płatne?

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (22.07.2013, 19:05)

  to jest odpowiedź na post:


  Co to znaczy, że nie są dostępne w nowej ofercie? Że nie można zmienić czy, że teraz rozmowy z wybranymi wcześniej darmowymi numerami są płatne?  Jeżeli na numerze były aktywne prezenty Wybrany numer (1200 minut) w Delfinie lub Panterze, nie przechodzą one do nowej oferty Smart Plan. Zatem rozmowy będą płatne zgodnie z cennikiem. Natomiast w przypadku przedłużenia umowy z wyborem oferty Smart Plan Halo i Smart Plan Multi, w prezencie dostajesz nielimitowane rozmowy w sieci.

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (23.07.2013, 18:34)

  Czy w planie Smart Plan Halo w ciągu 24 miesięcy trwania umowy można zmienić wybrany numer na bezpłatne rozmowy? Czy podany numer będzie obowiązywał przez cały czas trwania umowy bez możliwości jego zmiany?

 •  

  Odp: bezpłatny wybrany numer (24.07.2013, 23:26)

  Witam, mam podobny problem w Smart Plan Halo 39,90. W 'stan konta i pakietów' mam napisane, że ta nagroda tj. 'bezpłatny wybrany numer' mi przysługuje, widnieje data przyznania, jednak nie ma daty ważności. Czy usługa działa?Mogę sobie ustawić ten numer? Jeśli tak, to gdzie? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam!

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników