Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady?

 •  

  Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (29.11.2012, 13:56)

  801505505 jest drogi, zwłaszcza, że się płaci nawet wtedy, gdy pracownicy nie odbierają telefonów.
  Bonifikata i ewentualne odszkodowanie nie pokrywają kosztów połączenia  z tym numerem. Dopłacanie do każdej awarii powoduje, że neostrada jest znacznie droższa niż sugerowała by cena w umowie.

 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (29.11.2012, 14:18)

  Cytuje za regulaminem punkt 16: "Właściwym numerem Centrum Obsługi Telefonicznej dla Klientów korzystających z usług na warunkach Promocji jest numer 801 505 505. Koszt połączenia według Cennika Usług Telekomunikacyjnych TP albo taryfy operatora świadczącego połączenie.", więc innego nr nie ma, ale jeśli nie chcesz płacić to możesz zgłosić problem przez Orange On-line, Videocall (tu informacja), lub w zakładce pomoc na profilu Orange na Facebooku.

 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (29.11.2012, 15:32)

  I to wszystko mogę zrobić bez dostępu do internetu? :-)
  Przecież napisałam: padła neostrada !
  Już konkurencji sprzedałam pomysł na reklamę. 
  Nasi klienci nie płacą za awarie !  •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (29.11.2012, 15:40)

  to jest odpowiedź na post:

  I to wszystko mogę zrobić bez dostępu do internetu? :-)
  Przecież napisałam: padła neostrada !
  Już konkurencji sprzedałam pomysł na reklamę. 
  Nasi klienci nie płacą za awarie !


  A gdzie tak masz? Bo ja korzystam usług z kilku operatorów (TV, Internet, telefon) i wszędzie infolinia jest płatna, chętnie bym sprawdził ofertę takiego go z darmową obsługą!

 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (29.11.2012, 15:57)

  Dialog. Jedna jednostka taryfikacyjna bez względu na czas trwania. Nie trzeba płacić za to, że konsultanci są zajęci i nieprzytomni i nie wprowadzają informacji o awarii lub nie chcą przyjąć skargi na pracownika.


 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (29.11.2012, 16:05)

  to jest odpowiedź na post:

  Dialog. Jedna jednostka taryfikacyjna bez względu na czas trwania. Nie trzeba płacić za to, że konsultanci są zajęci i nieprzytomni i nie wprowadzają informacji o awarii lub nie chcą przyjąć skargi na pracownika.


  Czyli nie bezpłatna tylko tańsza. Ale sprawdzę jak u nich z zasięgiem u mnie dzięki.

 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (29.11.2012, 19:17)

  Celowo to zrobili, bo sporo osób zgłaszała ciągle awarie neostrady. Teraz mają mniej zgłoszeń, bo wielu osobom szkoda kasy na ciągłe wydzwanianie. Szkoda tylko, że ci co przestali dzwonić nadal maja problemy, tylko po prostu odpuścili walkę.

 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (12.12.2012, 18:53)

  Dla mnie dziadostwo i tyle chyba ze ma sie numer w orange to niewiem dokladnie czy taniej ale ja z orang niechce nic wspolnego ostatnio wysypalem 15 zl na rozmowy zeby zglosic problem bo netu wogole nie mialem wiec online nie moglem tego zrobic dojenie kasy z klientow ktorzy chca korzystac z uslugi skoro place 80 mc na usluge a srednio raz w miesiacu cos ja trafia to lacznie z tel.w sprawie awarii ile mam placic pytam sie ???? od miesiaca mam slaby przesyl ostatnio z 6mb zrobilo mi sie 0.06 :) zrobilem obraz z testu i wyslalem ale nawet nie mam pojecia czy ktos to wezmie pod uwage konczy mi sie umowa i powiem jedno wiecej 1zl ze mnie nie wyciagnal mam gdzies tablet tv czy zlota rybke w prezencie dosc infolini i wiecznych awarii spadam i sie wypisuje z fankluby czy tez funpacka BAY
      

 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (12.02.2013, 13:13)

  To wyłudzanie pieniedzy 4 awarie w miesiacu i jeszcze musze za to płacić i słysze ze linia się stabilizuje czyli nic sie nie robi transfer spada poniżej 1  a PING rosnie do 200-300. Takim podejściem pracuje się na odchodzenie klijetów.
  Kiedy była błekitna linia była za darmo ale myslenie zacznie się jak np 100 tyś klijetów zrezygnuje i wtedy bedzie co sie dzieje trzeba robić promocje ale to bedzie za późno bay bay.

  odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 •  

  Odp: Czy istnieje darmowy numer, na który można zgłaszać awarie neostrady? (13.09.2013, 18:36)

  To jest wyczyn na skale światową. Od lat mam neostradę i byłem zadowolony do momentu zmiany TP SA => Orange. Posiadam telefon w Orange z abonamentem pozwalającym dzwonić za darmo do wszystkich sieci. Jedyne za co płacę dodatkowo to za zgłaszanie usterek neostrady, czyli usługi wykupionej w TEJ SAMEJ FIRMIE, w której mam wykupiony telefon! 90% czasu rozmowy to słuchanie reklam w stylu "jeśli chcesz zwiększyć, polepszyć etc..", informacji, że rozmowa będzie nagrywana, informacji o możliwości wzięcia udziału w ankiecie itd. Przeważnie wszyscy konsultanci są zajęci i kilka dobrych minut słucha się drogiej melodyjki.
  Moje pytanie jest takie... czy nie brzmi kuriozalnie apel ze strony: zgłaszanie usterek neostrady
  typu:
  Jeżeli zauważyłeś:
  uszkodzoną studzienkę telekomunikacyjną, dziurę w pokrywie studzienki, brak pokrywy, otwartą studzienkę, otwarte wykopyuszkodzoną szafę kablową, słupek telekomunikacyjny lub puszkę teletechniczną zagrażająca wystąpieniem awariioberwane kable telekomunikacyjne, zerwana linia napowietrzna, obwieszona linia utrudniająca ruch, złamany lub niebezpiecznie pochylony słupgałęzie i konary drzew leżące na liniach napowietrznych i przyłączach zagrażające wystąpieniem awariiotwartą szafę lub puszkę teletechniczna TPniezidentyfikowane osoby wykonujące prace na infrastrukturze telekomunikacyjnej TP niezidentyfikowane podkopy w pobliżu infrastruktury sieci teletechnicznej TPznamiona sugerujące dokonanie kradzieży infrastruktury TP Poinformuj o tym telefoniczne Doradcę pod numerem infolinii 801 505 505  (opłata za połączenie zgodne z cennikiem operatora).


  Jeśli muszę za to płacić????? Reasumując wszystkim zainteresowanym gorąco polecam usługę Neostrada w firmie Orange, która każe swoim klientom słono płacić za zgłaszanie kradzieży ich urządzeń, lub zgłaszanie oberwanych kabli...
  W moim przypadku telefony na ta infolinie oznaczają średnio +20zł do rachunku / mieś.


  GORĄCO POLECAM!


aktualnie na forum znajduje się 1073 gości i 13 zalogowanych użytkowników