Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Smart Plan Halo

 •  

  Smart Plan Halo (11.11.2012, 14:56)

  Witam!Mam jedno pytanko ,a mianowicie jak wygląda sprawa z nielimitowanymi połączeniami do Orange i na stacjonarne w taryfie Smart Plan Halo?Przez 6 miesięcy są one darmowe a pózniej jak to wygląda?!Bardzo proszę o odpowiedz gdyz interesuje mnie zmiana taryfy na ten wlaśnie plan taryfowy,a konsultant dość nieumiejętnie mi go przedstawił.Pozdrawiam!

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (11.11.2012, 19:22)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam!Mam jedno pytanko ,a mianowicie jak wygląda sprawa z nielimitowanymi połączeniami do Orange i na stacjonarne w taryfie Smart Plan Halo?Przez 6 miesięcy są one darmowe a pózniej jak to wygląda?!Bardzo proszę o odpowiedz gdyz interesuje mnie zmiana taryfy na ten wlaśnie plan taryfowy,a konsultant dość nieumiejętnie mi go przedstawił.Pozdrawiam!  Nielimitowane rozmowy są tylko na numery komórkowe w Orange. Otrzymujesz je w momencie zawierania umowy z wyborem oferty Smart Plan Halo lub przy przedłużeniu umowy z wyborem oferty Smart Plan Halo. Jeżeli dokonujesz migracji ze starszych ofert, usługa nie zostanie przyznana.

  W ostatnim miesiącu trzeba zlecić wyłączenie usługi, lub można dalej korzystać, miesięczna opłata zależy od oferty. Szczegóły tutaj.

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (13.02.2013, 11:37)

  Witam, mam pytanie odnośnie abonamentu Smart Plan Halo na kwotę 109zł gdzie sa nielimitowane smsy i rozmowy do wszystkich sieci. Otóż nie rozumiem dlaczego na stronie on-line orange w zakładce stan konta jest info że kwota zabonamentu została przekroczona o 4,35 gdzie abonament mam od dwóch tygodni rozmowy i smsmy powinny byc nie limitowane a abonamentu 109zł na pewno w takim krótkim czasie nie wykorzystała ? proszę o odpowiedź :)

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (13.02.2013, 12:20)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, mam pytanie odnośnie abonamentu Smart Plan Halo na kwotę 109zł gdzie sa nielimitowane smsy i rozmowy do wszystkich sieci. Otóż nie rozumiem dlaczego na stronie on-line orange w zakładce stan konta jest info że kwota zabonamentu została przekroczona o 4,35 gdzie abonament mam od dwóch tygodni rozmowy i smsmy powinny byc nie limitowane a abonamentu 109zł na pewno w takim krótkim czasie nie wykorzystała ? proszę o odpowiedź :)  Owszem, rozmowy na krajowe numery stacjonarne i komórkowe oraz sms na krajowe numery komórkowe są darmowe. Jednak pozostałe opcje: mms, transmisja (rozliczana na zasadzie usługi bezpieczny internet), sms specjalne itp. sa rozliczane poza abonamentem.

  Proponuję sprawdzić wykaz połączeń.

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (13.02.2013, 12:23)

  rzeczywiscie pieniazki są naliczone za mmsy ale czzemu kwota ta nie jest pobierana z kwoty abonamentu ? 

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (13.02.2013, 12:26)

  to jest odpowiedź na post:

  rzeczywiscie pieniazki są naliczone za mmsy ale czzemu kwota ta nie jest pobierana z kwoty abonamentu ?   W nowych ofertach abonamentowych nie otrzymujesz pakietów złotówek, jak w mixie, tylko pakiety minut, które sa tylko wymienne na sms. Pozostałe opcję są rozliczane poza abonamentem.

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (14.02.2013, 23:50)

  ja dolaczam sie di pytan p.w. mam abonament 60 zl nielimitowane rozmowy do orange przez 6 miesiecy i 500 do wszystkich sieci sms malo pisze mms wgl a internet przez wi-fi ,wiec dlaczego przekroczylam kwote abonamentu?jak liczone sa polaczenia na atacjonarne ?

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (15.02.2013, 00:07)

  to jest odpowiedź na post:

  ja dolaczam sie di pytan p.w. mam abonament 60 zl nielimitowane rozmowy do orange przez 6 miesiecy i 500 do wszystkich sieci sms malo pisze mms wgl a internet przez wi-fi ,wiec dlaczego przekroczylam kwote abonamentu?jak liczone sa polaczenia na atacjonarne ?
  Proponuję sprawdzić wykaz połączeń, tam znajdziesz połączenia oraz ich opłaty.

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (15.02.2013, 08:07)

  Sprawdzalam juz koszt, wszędzie jest 0,00. A na dole strony pisze ze saldo konta 4.25 .Co to wszystko znaczy?

 •  

  Odp: Smart Plan Halo (15.02.2013, 12:01)

  to jest odpowiedź na post:

  Sprawdzalam juz koszt, wszędzie jest 0,00. A na dole strony pisze ze saldo konta 4.25 .Co to wszystko znaczy?  Czy otrzymujesz może jakieś sms... tzw. sms specjalne, które są płatne i rozliczane poza abonamentem... najczęsciej one nie są zawarte w wykazie.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników