Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza??

 •  

  Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 13:09)

  Mam pytanie dotyczące internetu w neostradzie a więc przejde do rzeczy.Czy po przyjęciu tp na orange opłaty za utrzymanie łącza zostały zniesione i czy trzeba mieć telefon stacjonarny który w dobie XX wieku jest zbędny bo każdy korzysta z telefonów komórkowych.

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 13:53)

  Niestety dalej musisz mieć telefon stacjonarny, albo bulić co miesiąc haracz zwany ładnie opłatą za utrzymanie łącza. Mnie też to strasznie wpienia. Człowiek tyle kasy musi oddawać praktycznie za nic. :(

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 15:17)

  Trzeba nie likwidować numeru tylko go zawiesić. Ja tak mam od 2 lat opłata miesięczna niecałe 22,00 zł brutto + opłata za internet w zależności od szybkości łącza. Wychodzi taniej niż utrzymanie łącza.

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 15:26)

  Nie dużo taniej a jest niepotrzebna robota, zawiesić można na max rok a potem miesiąc abonament i można ponownie na rok.
  Licząc że po roku płacisz ~50zł (miesiąc, no i musisz pamiętać o tym) a reszta po 22zł, utrzymanie ~29zł ... marny interes.

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 16:14)

  Można zawiesić na rok, a potem w ostatnim miesiącu zawieszenia zawiesić na kolejny rok i zawieszenie będzie ciągłe, bez konieczności płacenia tego jednego pełnego abonamentu za telefon. Sam też korzystam z zawieszenia telefonu odkąd mam Neostradę, czyli od 2007 roku i ani razu nie zapłaciłem pełnego abonamentu za telefon. Linię mam zawieszoną stale, bez żadnych przerw. Wychodzi to taniej jak opłata za utrzymanie łącza, ale tak czy siak i tak jest to dawanie TP kasy za przysłowiowy damski ch... Bo korzystam tylko z internetu, a muszę płacić za jakiś telefon, którego w ogóle nie używam. Nie mam nawet w domu stacjonarnego aparatu telefonicznego. To jest według mnie bardzo nie fair. :/

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 16:19)

  Podrzucę jeszcze link .

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 16:53)

  Witajcie,

  pytanie:
  a można od razu przy podpisywaniu umowy na Neostradę + telefon zawiesić linię?
  Bo jak wielu z nas, nie potrzebuję stacjonarnego, a gość w salonie powiedział mi, że i tak pierwszy rachunek zapłacę z abonamentem za telefon.
  Dzięki.

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (20.09.2012, 17:03)

  Od razu chyba nie da rady. Linia telefoniczna musi być najpierw aktywowana, a potem możesz ją zawiesić. Zawieszenie będzie od kolejnego okresu rozliczeniowego, czyli za miesiąc w którym ta linia zostanie aktywowana trzeba będzie normalnie zapłacić.

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (23.11.2012, 23:04)

  Na stronie brak informacji na temat opłat za utrzymanie konta lubb o podobne mozliwości. Aż wstyd ze takich rzeczy trzeba sie dowiadywac na miejscu (chociaz  czasami nie) lub  po forach gmyrać.

  Bo jasno i wyraznie to było by zle.

 •  

  Odp: Internet w Neostradzie a oplata za utrzymanie łacza?? (16.12.2012, 19:55)

  Miałem telefon stacjonarny i neo. Dałem się namówić na funpack, bo miało być taniej - w tej kwocie, co płaciłem dotąd za fon i neo, miała być dodatkowo telewizja. No i faktycznie tak by było, gdyby nie opłata za utrzymanie łącza. Teraz płacę więcej , a oferta tv gorsza od darmowej naziemnej cyfrowej. Ale najgorsze to, że chamy, przez pierwsze trzy miesiące, gdy miałem funpack na fakturze wypisywali tylko należność za niego. A w czwartym: fanpack + utrzymanie łącza + 3 x zaległe utrzymanie łącza (dodatkowo ok 120 zł) !!!!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL

aktualnie na forum znajduje się 1052 gości i 14 zalogowanych użytkowników