Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Koniec umowy jak zrezygnować

 •  

  Koniec umowy jak zrezygnować (28.08.2012, 18:08)

  Witam, w grudniu kończy mi się wreszcie umowa oferty mix po 36 miesiącach. Nie chce żadnych kolejnych umów - nie wiem czy będę zmieniał sieć ale napewno chcę przejść na kartę. Czy muszę składać rezygnację czy wystarczy tylko nie przedłużać umowy i czy przechodząc na karte mogłbym zachować swój nr ? Jezeli musze skladac rezygnację to kiedy to zrobic najlepiej ? :) 

 •  

  Odp: Koniec umowy jak zrezygnować (28.08.2012, 19:19)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam, w grudniu kończy mi się wreszcie umowa oferty mix po 36 miesiącach. Nie chce żadnych kolejnych umów - nie wiem czy będę zmieniał sieć ale napewno chcę przejść na kartę. Czy muszę składać rezygnację czy wystarczy tylko nie przedłużać umowy i czy przechodząc na karte mogłbym zachować swój nr ? Jezeli musze skladac rezygnację to kiedy to zrobic najlepiej ? :)   Po zakończeniu okresu zastrzeżonego, umowa przechodzi na czas nieokreślony. Jeżeli chcesz przejść na kartę musisz złożyć wypowiedzenie umowy z zachowaniem pełnego cyklu rozliczeniowego oraz zlecić zmianę oferty do wybranej oferty na kartę.

  Jeżeli chcesz już przejść do oferty na kartę od razu po zakończeniu umowy, to wypowiedzenie powinieneś złożyć przed ostatnim okresem rozliczeniowym w trakcie trwania umowy.

 •  

  Odp: Koniec umowy jak zrezygnować (03.05.2014, 16:22)

  Witam. Niedługo konczy mi się umowa w Orange. chciałam się dowiedziec czy pisząc wypowiedzenie (oczywiście z zachowaniem okresu wypowiedzenia) muszę podawać przyczynę rozwiazania umowy?

 •  

  Odp: Koniec umowy jak zrezygnować (03.05.2014, 16:25)

  to jest odpowiedź na post:

  czy pisząc wypowiedzenie muszę podawać przyczynę rozwiazania umowy?


  Nie musisz.


  Pozdrawiam

aktualnie na forum znajduje się 826 gości i 3 zalogowanych użytkowników