Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Prezent za przedłużenie umowy na neo

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (09.07.2012, 20:48)

  to jest odpowiedź na post:

  dzisiaj przedluzylam umowe (w biurze orange) na neostrade czy mi tez nalezy sie gadzet. Bo jak klikam na zamowienie wyskakuje zebym jeszcze raz przedluzyla umowe.

  Pewnie pojawia Ci się ten komunikat, ponieważ u nich w systemie jeszcze się nie przerobiło to zamówienie. Natomiast jeżeli chodzi o gadżet to istotniejsze będzie jaką masz prędkość , w ramach jakiej promocji i ile wcześniej przed jej końcem przedłużyłaś ? 

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (09.07.2012, 21:35)

  troszkę cierpliwości, systemy troszkę muszą to przemielić pewnie

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (10.07.2012, 12:36)

  Witam!!
  własnie mi sie konczy umowa na neostrade dnia 18.07.2012 po zapłaceniu ostatniej faktury dostałem niby WYJĄTKOWĄ OFERTĘ a jest to ''przedłuz umowe,zwiekszymy predkosc twojej neostrady do 6mb/s(obecna 2mb/s)a otrzymasz SŁUCHAWKI SENNHEISER no i mam dylemat czy przedłuzac umowe czy tez nie czytajac forum juz mam obawy ze tego prezentu nie otrzymam albo beda chcieli mi wcisnac inny prezent bo powiedza ze sie zapasy wyczerpały.Jesli sie zdecyduje na przedłuzenie umowy napisze postepy na forum

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (11.07.2012, 22:07)

  Mam takie pytanie:1.10 konczy mi sie umowa na Neostrade 10M. Ta umowa jest na 12miesiecy. Czy jesli chcialbym przedluzyc na nastepny rok na tych samych warunkach(wiecej lacze nie da rady) to nalezalby mi sie gadzet za przedluzenie umowy?Kiedy teraz klikam na opcje przedluzenia to opcja prezentu jest nieaktywna. Jak to z tym jest?

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (11.07.2012, 23:12)


  Promocja "Gadżet z Neostradą" dotyczy klientów, którzy przedłużających umowę na usługę Neostrada w promocji "Wymarzony Internet", mających nie więcej niż 90 dni do końca obecnej lub będących już po okresie umowy. Nie dotyczy usług pakietowych (Neostrada z TV, Neostarda z telefonem HD, FunPack). W ramach promocji podpisując umowę na 12 miesięcy można odebrać pamięć USB 4 GB a przy umowie na 24 miesiące nawigację samochodową GPS.  Warunkiem otrzymania prezentu jest wypełnienie formularza na stronie Orange link. Formularz wypełniamy po wejściu w życie podpisanej umowy. Prezent zostaje wysłany do 30 dni. Z promocji można skorzystać tylko raz na jednej linii.

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (26.07.2012, 22:43)

  A ja mam pytanie konkretnie o NeoBony. Ciągle można je wybrać jako prezent przy przedłużaniu umowy, a wg regulaminu okres oferty zakończył się 30. czerwca. Czy promocja została przedłużona ?

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (27.07.2012, 07:19)

  to jest odpowiedź na post:

  A ja mam pytanie konkretnie o NeoBony. Ciągle można je wybrać jako prezent przy przedłużaniu umowy, a wg regulaminu okres oferty zakończył się 30. czerwca. Czy promocja została przedłużona ?

  Bon jest dostępny w ramach promocji "Zamów neostradę przez www" , regulamin Jest dostępny tutaj . Dopóki nie zniknie, można bon zamawiać :)

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (27.07.2012, 07:36)

  to jest odpowiedź na post:

  A ja mam pytanie konkretnie o NeoBony. Ciągle można je wybrać jako prezent przy przedłużaniu umowy, a wg regulaminu okres oferty zakończył się 30. czerwca. Czy promocja została przedłużona ?


  Dokładniej obecne bony są w podanej przez _Rafaelllo promocji i są one na zakupy w serwisie tanio.neostrada.pl, a NeoBon to była promocja zakończona w podany przez ciebie terminie i dotyczyła bonu telekomunikacyjnego czyli kwoty przez którą można było przeznaczyć na opłaty za usługi telekomunikacyjne.

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (27.07.2012, 11:17)

  Ok, dzięki za wyjaśnienie.Choć przyznam, że jest to bardzo mylące: klikając w 'Sprawdź szczegóły' w formularzu przedłużenia umowy (przy bonie na zakupy), zostaję przekierowany na nestorada.tanio.pl, gdzie regulamin dotyczy "Promocji NeoBon", która w moim rozumieniu polega na przyznawaniu bonów za skorzystanie z oferty "Zamów Neostradę przez www", do wykorzystania w tzw. "Serwisie Oferty Okresowej", czyli w praktyce w kilku wymienionych sklepach internetowych, a termin jej trwania jest wyraźnie określony właśnie do końca czerwca ;)

 •  

  Odp: Prezent za przedłużenie umowy na neo (29.07.2012, 17:32)

  to jest odpowiedź na post:


  Promocja "Gadżet z Neostradą" dotyczy klientów, którzy przedłużających umowę na usługę Neostrada w promocji "Wymarzony Internet", mających nie więcej niż 90 dni do końca obecnej lub będących już po okresie umowy. Nie dotyczy usług pakietowych (Neostrada z TV, Neostarda z telefonem HD, FunPack). W ramach promocji podpisując umowę na 12 miesięcy można odebrać pamięć USB 4 GB a przy umowie na 24 miesiące nawigację samochodową GPS.  Warunkiem otrzymania prezentu jest wypełnienie formularza na stronie Orange linkFormularz wypełniamy po wejściu w życie podpisanej umowy. Prezent zostaje wysłany do 30 dni. Z promocji można skorzystać tylko raz na jednej linii. 


  Czyli, że można tylko raz dostać prezent, nawet przy kilkukrotnym przedłużaniu umowy? ws. W ciągu kilku lat, gdy podpiszę kilka umów.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników