Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

Witam,

 

mam Zetafona w zobowiązaniu 30zł, czy jak doładuje 50zł w bieżącym okresie rozliczeniowym tj. od 4 do końća miesiąca to zaliczy mi to jako spełnienie miesięcznego zobowiązania- 30zł, czy mogę doładować wyższą kwotą niż 30zł i spełnie zobowiązanie czy muszę ładować za 30zł? Z góry dziękuje, pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

Niestety nie ...

Jak sam napisałeś, masz zobowiązanie na 30 zł co oznacza, że zobowiązujesz się doładowywać kwotą 30 zł. Oczywiście, jeżeli doładujesz sobie tą kwotą 50 zł to przejdzie, konto masz doładowane. ale nie zalicza ci tego jako zobowiązanie 😕

Jeżeli bez zobowiązania to na spokojnie, ale 30 zł to 30 zł 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

Niestety nie ...

Jak sam napisałeś, masz zobowiązanie na 30 zł co oznacza, że zobowiązujesz się doładowywać kwotą 30 zł. Oczywiście, jeżeli doładujesz sobie tą kwotą 50 zł to przejdzie, konto masz doładowane. ale nie zalicza ci tego jako zobowiązanie 😕

Jeżeli bez zobowiązania to na spokojnie, ale 30 zł to 30 zł 😞


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

Czyli doładuje za 30zł żeby mi zaliczyło zobowiązanie i drugie 30zł na smsy premium, dziękuje za odp. pozdrawiam 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

30zł musi myć w każdym miesiącu. 2x30zł w jednym miesiącu nie zaliczy się na kolejny miesiąc.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 15
  • 1

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

Wiem @Piotrekk85. Chodziło mi, że załaduje za 30zł (poczet zobowiązania) i drugie 30zł (wydam na Smsy Premium). Wiem, że te drugie 30zł nie zaliczy jako drugie na poczet zobowiązania na kolejny miesiąc. Ale będzie więcej zł na koncie głównym.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

Możesz doładować za 50 zł - ważne tylko by w danym okresie rozliczeniowym było co najmniej 30 zł. No i jak doładujesz więcej, to tak jak napisałeś, i tak w kolejnym miesiącu, powinieneś zrobić doładowanie za min. 30 zł.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

Ja to bym chciała spytać czy jest jeszcze w ofercie tzw. " Zetafon "  i czy są na tą chwilę jakieś ciekawe ale nie skomplikowane smartfony? Ktoś coś wie na ten temat może ?

 

 

 O kurcze blade znowu gafę popełniłam Emotikon: zakłopotany - to nie ten dział Emotikon: Wściekły


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja to bym chciała spytać czy jest jeszcze w ofercie tzw. " Zetafon "  i czy są na tą chwilę jakieś ciekawe ale nie skomplikowane smartfony? Ktoś coś wie na ten temat może ?

 

 

 O kurcze blade znowu gafę popełniłam Emotikon: zakłopotany - to nie ten dział Emotikon: Wściekły


Spoko, sprawdź poniżej, chyba jeszcze działa. Nie klikałem dalej.

http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003783487,article.html


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?

@Katani1

Dziękuję za linka, poczytam ciut później bo jest tego trochę 🙂 Tak mnie ciekawość tylko naszła bo wydaje mi się że " Zetafon " to taka mała przeszłość już 🙂 Miłego popołudnia 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zetafon- doładowania 30zł, czy 50zł zaliczy na poczet zobowiązania?


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Katani1

Dziękuję za linka, poczytam ciut później bo jest tego trochę 🙂 Tak mnie ciekawość tylko naszła bo wydaje mi się że " Zetafon " to taka mała przeszłość już 🙂 Miłego popołudnia 🙂


Tak, jak pisałem, nie zagłębiałem się w temat, ale strona działa. Również życzę miłego wieczoru 🙂